EnerjiSA ÜRETİM BANDIRMA SANTRALİ

EnerjiSA ÜRETİM BANDIRMA SANTRALİ

Santralin ofisleri, salonları, kumanda katı, nizamiyesinin tüm inşaat ve altyapı işleri, ayrıca santralin bölgesel olarak graffiti ve çizim uygulamaları tarafımızca yapıldı.

OFİSLER:

900 m2 alandan oluşan, mevcut 2 katlı ofis binasının yeniden düzenlenmesi, 100 m2 ek yapı tasarlanması, akustik, aydınlatma ve mobilya tedarikleri.

Santralin 900 m2 mevcut ve 2 katlı ofis binasının yeniden düzenlenmesi için tüm çalışmalar, 100 m2 ek yapı tasarlanması, akustik, aydınlatma ve mobilya tedarikleri tarafımızca yapıldı. Özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Alanların tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

KUMANDA KATI:

200 m2 alandan oluşan ana kumanda odasının yeniden düzenlenmesi, cephe çalışması ve mobilya tedariği tarafımızca yapıldı.

NİZAMİYE:

100 m2 alandan oluşan, santral ana giriş kapısı güvenlik biriminin tüm inşaat ve altyapı işleri tarafımızca yapıldı.

TURNA SALONU:

EnerjiSA ÜRETİM Bandırma Santrali’nin sosyal tesisinde, 150 m2 kapalı alan ve 50 m2 açık alan olmak üzere toplamda 200 m2’lik Turna Salonu’nda tüm inşaat ve altyapı işleri tamamlandı. Mimari projelendirme, uygulama, inşaat süresince kontrol işleri ve danışmanlık yapıldı. Ofisin tüm mobilya tedarikleri yapıldı, özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Ofisin tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

  • PROJE TÜRÜ

    Anahtar Teslim Proje

  • KONUM

    Bandırma – BALIKESİR