Enerjisa Üretim, Bandırma Santrali

Santralin ofisleri, salonları, kumanda katı, nizamiyesinin tüm inşaat ve altyapı işleri, ayrıca santralin bölgesel olarak grafiti ve çizim uygulamaları tarafımızca yapıldı.

NİZAMİYE

100 m2 alandan oluşan, santral ana giriş kapısı güvenlik biriminin tüm inşaat ve altyapı işleri tarafımızca yapıldı.

KUMANDA KATI

200 m2 alandan oluşan ana kumanda odasının yeniden düzenlenmesi, cephe çalışması ve mobilya tedariği tarafımızca yapıldı.

OFİSLER

900 m2 alandan oluşan, mevcut 2 katlı ofis binasının yeniden düzenlenmesi, 100 m2 ek yapı tasarlanması, akustik, aydınlatma ve mobilya tedarikleri.

Santralin 900 m2 mevcut ve 2 katlı ofis binasının yeniden düzenlenmesi için tüm çalışmalar, 100 m2 ek yapı tasarlanması, akustik, aydınlatma ve mobilya tedarikleri tarafımızca yapıldı. Özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Alanların tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

TURNA SALONU

Enerjisa Üretim Bandırma Santrali’nin sosyal tesisinde, 150 m2 kapalı alan ve 50 m2 açık alan olmak üzere toplamda 200 m2’lik Turna Salonu’nda tüm inşaat ve altyapı işleri tamamlandı. Mimari projelendirme, uygulama, inşaat süresince kontrol işleri ve danışmanlık yapıldı. Ofisin tüm mobilya tedarikleri yapıldı, özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Ofisin tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

  • PROJE TİPİ

    Turnkey Project

  • KONUM

    Bandırma, Balıkesir, Türkiye