EnerjiSA ÜRETİM TUFANBEYLİ SANTRALİ

EnerjiSA ÜRETİM TUFANBEYLİ SANTRALİ

Santralin ofisleri, lojmanları, basketbol binası, lokali ve yemekhanesinin tüm inşaat ve altyapı işleri tarafımızca yapıldı.

OFİSLERİ:

Santralin 2250 m2 kapalı alandan oluşan ofislerin yeniden işlev kazanması için tüm çalışmalar, yeni bina eklentileri ile projeye yeni katılan ofisler, konferans salonu ve TFB Spektrum isimli eğitim binası tamamen tarafımızca yapıldı. Bu alanlardaki tüm inşaat ve altyapı işleri tamamlandı. Mimari projelendirme, uygulama, inşaat süresince kontrol işleri ve danışmanlık yapıldı. Tüm mobilya tedarikleri yapıldı, özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Alanların tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

LOJMANLARI:

Santrale ait; 3+1, 2+1 ve 1+1 lojmanların tasarımları, mobilya tedarikleri yapıldı, özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Alanların tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

TUFANBEYLİ GARDEN BASKETBOL BİNASI:

Santralin 300 m2 kapalı alandan oluşan basketbol binası yenilendi, renklendirildi ve graffiti giydirme işleri yapıldı. Bu süreçte danışmanlık hizmeti tarafımızca verild

TERAS VADİ LOKALİ:

Santralin lokalinde ikamet eden sakinler için tasarlanan; 750 m2 kapalı alan ve 150 m2 açık alan, toplamda 900 m2 alandan oluşan sosyal tesisinin tüm inşaat ve altyapı işleri tamamlandı. Yemekhane, oyun salonu, dinlenme, kafe alanlarının mimari projelendirme, uygulama, inşaat süresince kontrol işleri ve danışmanlık yapıldı. Lokalin tüm mobilya tedarikleri yapıldı, özel üretim mobilya tasarımları hazırlandı ve imalatı yaptırıldı. Teras Vadi Lokali’nin tüm dekorasyon işleri de yine tarafımızca yapıldı.

YEMEKHANE:

1300 m2 kapalı ve 300 m2 açık alan, toplamda 1600 m2’den oluşan santral yemekhanesinin projelendirmesi, mobilya ve dekorasyon tedarikleri tarafımızca yapıldı.

  • PROJE TİPİ

    Anahtar Teslim Projeler

  • KONUM

    Tufanbeyli – ADANA